SAMSUNG Séria 7000

samsung-seria-7000Použité priehľadné materiály, elegantná a výborne zapadne do každej modernej miestnosti.

  • Triangle Design
  • Virus Doctor
  • Easy Filter
  • WiFi ovládanie
  • Good’Sleep

Čistá povrchová úprava Crystal Gloss a jedinečný  trianglový tvar zabezpečuje klimatizácii Samsung vynikajúci vzhľad a výkon

Virus Doctor

Vynikajúca technológia čistenia vzduchu Virus Doctor neutralizuje všetky škodliviny vo vzduchu a zároveň ničí baktérie, ktoré neodstránil filter. Zo všetkých škodlivín vo vzduchu sa stáva vodná para. Technológia produkuje vodíkové a kyslíkové ióny ktoré sa viažu na radikál OH, baktérie a následne sa menia na neškodnú vodnú paru. Týmto dosiahneme odstránenie chrípkového víru, odstránenie alergénov zo vzduchu a vytvorenie uvoľňujúcich iónov kyslíka.virus-doctor

Easy filter

Na rozdiel od konvenčných filtrov, ku ktorým je často obťažný prístup, Samsung klimatizačný easy filter je umiestnený priamo v hornej časti jednotky. Takže sa môže ľahko odnímať a vkladať spať, bez nutnosti otvárať kryt. A pretože filter je vybavený vrstvou proti prachu, tiež sa ľahko čistí.

Smart WI-FI

Táto funkcia zabsmart-wifiezpečuje ovládanie klimatizačného zariadenia prostredníctvom smart phonu do ktorého je potrebné stiahnuť bezplatnú aplikáciu Samsung Smart Air – conditioner a po registrácii vášho zariadenia máte umožnené ovládanie klimatizácie z akéhokoľvek miesta s prístupom na internet.

Táto funkcia vám zabezpečí komfort vychladenej miestnosti aj keď ste mimo domácnosti. Jednoducho sa pripojíte na svoju klimatizáciu aktivujete režim chladenia pred príchodom domov, a počas horúcich dní vaša domácnosť bude príjemne vychladená bez toho aby ste boli vystavený priamemu fúkaniu prípadne mali klimatizáciu zapnutú celý deň. Pohodlie spojené s inteligentným pripojením Wi-Fi si môžete vychutnávať aj doma: meňte režimy, nastavujte teplotu a používajte ďalšie funkcie bez toho, aby ste museli vstať z pohovky.

 

Kontaktujte nás

SAMSUNG Séria 7000 v našej ponuke