Blog

Nepúšťajte korunky dolu prúdom, vykurujte efektívne a ušetrite!

Nastal čas, kedy si nedovolíme ani vyniesť smeti, pokiaľ nie sme poriadne zababušení a to, na čo sa v posledných dňoch najviac tešíme, je teplučko domova. Mnohí z nás už bývajú v zateplených budovách s centrálnym vykurovaním, čo však neznamená, že to, čo sa Vám ponúka, je to najlepšie a najlacnejšie riešenie. (viac…)
Čítať viac

Keď je budúcnosť prítomnosťou! Vyhriaty domov ešte predtým, ako prídete.

Žijeme v dobe, kedy nám jedno jediné kliknutie stačí, aby sme mali veci pod kontrolou. Kedy nepotrebujeme byť bytostne prítomní, aby sme vedeli dať veci do pohybu. Aby sme dokázali dopredu prispôsobiť náš komfort. Sme pánmi situácie, kdekoľvek a kedykoľvek. Technológie závratným tempom napredujú, vývojári sa predbiehajú, s akou nadčasovou myšlienkou prídu dnes. (viac…)
Čítať viac

Koľko a za koľko? Večné otázky ohľadom spotreby konečne zodpovedané.

Chcete poznať odpovede na toľko spytované otázky ohľadom spotreby klimatizácií? Čítajte ďalej, my sme Vám konečne objasnili ako to všetko vlastne celé funguje. (viac…)
Čítať viac

Súboj dvoch velikánov DAIKIN. Ururu Sarara vs. Emura II – ktorá bude Vašim víťazom?

Dva technologické zázraky z radov klimatizácií bojujú o prvenstvo – my sme zhrnuli ich výhody, aby ste si vedeli jednoduchšie vybrať favorita. A že to bude ťažký výber, za to Vám ručíme. (viac…)
Čítať viac

Pokojne sa zhlboka nadýchnite!

DAIKIN MC70L vďaka technológii Streamer eliminuje všetky nebezpečné elementy vo vzduchu! DAIKIN prišiel s ideálnym zariadením pre alergikov a všetkých náchylných ľudí na problémy s dýchaním, alebo vôbec všetkých, ktorí chcú dopriať zdravé prostredie svojim pľúcam. (viac…)
Čítať viac

Revolúcia vo svete klimatizácií = Samsung WINDFREE!

Nie ste fanúšikom klimatizácií pre nepríjemné prúdenie studeného vzduchu? Nová technológia WINDFREE od SAMSUNGU mení pravidlá a tiež zmení Váš pohľad na klimatizácie! (viac…)
Čítať viac

Tichá ako myš

Téma, ktorá patrí medzi tie najrozoberanejšie v rámci klimatizácií a ich fungovania je hlučnosť. Práve vďaka tomuto neželanému vedľajšiemu efektu si mnohí odpustili tento šikovný vynález. No moderná doba so sebou priniesla významný pokrok, ktorý našťastie neobišiel ani tieto zázračné chladiace mašinky. A časom, kedy ste cez zvuk zapnutej klimatizácie nepočuli vlastné myšlienky, odzvonil koniec. (viac…)
Čítať viac

Predĺžte si záruku na klimatizáciu DAIKIN o celý jeden rok zadarmo

Naša spoločnosť Vám ako prémiový dealer DAIKIN – Home Comfort Expert, ponúka výnimočnú príležitosť, ako zadarmo predĺžiť záruku na Vašu novú klimatizáciu DAIKIN o celý jeden rok zadarmo. Zároveň získate prehľad o Vašom zariadení a množstvo ďalších výhod.V prípade, že si zakúpite Vašu novú klimatizáciu u nás, nemusíte sa starať o nič navyše, všetky potrebné formality za Vás vybavíme sami.Viac informácií sa môžete dozvedieť na standbyme.daikin.sk/sk/
Čítať viac

Vychladnete až na vesmírnu teplotu!

Slnko svieti jedna radosť, náznak vánku by sme asi len márne hľadali a pot nám pomaličky ale isto začína stekať po čele. Asi takto by sme mohli definovať tú nepríjemnejšiu časť obľúbeného ročného obdobia. A ak je výpek vonku, viete si určite živo predstaviť, čo to znamená byť uväznený vnútri bez možnosti akéhokoľvek osvieženia. Bez toho aby sme odchádzali z miestnosti do nitky premočený by to zvládol asi len málokto. (viac…)
Čítať viac

Klimatizácia ako dizajnový doplnok? A prečo nie?

Pamätáte si na časy, keď bola klimatizácia postrachom interiérových dizajnérov? Pre niekoho sú tieto časy stále realita, no s klimatizáciou DAIKIN Emura II našťastie už dávna minulosť. (viac…)
Čítať viac