Blog

Klimatizácia v detskej izbe? Áno, ale..

Nielen dospelí, ale aj deti potrebujú mať vo svojom vlastnom hniezdočku to najpríjemnejšie prostredie pre pohodlnú existenciu. A pri mrazivých teplotách vonku, či naopak letných horúčavách, je jednoznačne klimatizácia ten najúčinnejší bežne známy prostriedok, ako si komfort zabezpečiť. Detský organizmus je však citlivejší na zmeny teplôt a vôbec, na všetky vonkajšie vplyvy. Ako si teda poradiť, aby klimatizácia viac neuškodila, ako pomohla? (viac…)
Čítať viac

Nová módna ikona DAIKIN Stylish

Z móla priamo do vášho interiéru! Horúca novinka roku 2018 od DAIKIN, ktorá vám doslova navodí zimomriavky. Všetko, čo by ste očakávali od modernej klimatizácie, obohatené o vycibrený dizajn a ohľad na životné prostredie. To všetko a ešte viac na vás čaká už v apríli 2018. (viac…)
Čítať viac

Čerstvý zimný vzduch – áno či nie?

Na to, aby sme sa cítili komfortne v interiérových priestoroch, potrebujeme okrem príjemnej pocitovej teploty ešte jednu vec. Hovoríme o takzvanom ,,čerstvom vzduchu“ a teda zdravom prostredí pre naše pľúca. Ten docielime prostredníctvom efektívnej výmeny vzduchu v miestnosti. Veľmi dôležité je prevetrať všetky zákutia interiéru rovnomerne s prihliadaním na minimálnu energetickú náročnosť. Zbytočné plytvanie energie je predsa to posledné, čo naše peňaženky a životné prostredie potrebujú. (viac…)
Čítať viac

Aká je najvhodnejšia izbová teplota v zime?

Klimatizácia, ktorá ,,nežerie” neskutočné množstvo energie, no zároveň uspokojuje naše potreby – presne to by sme asi všetci očakávali od profesionálnej klimatizácie. Takzvanú zlatú strednú teplotnú cestu však ovplyvňuje hneď niekoľko podstatných faktorov. (viac…)
Čítať viac

Nepúšťajte korunky dolu prúdom, vykurujte efektívne a ušetrite!

Nastal čas, kedy si nedovolíme ani vyniesť smeti, pokiaľ nie sme poriadne zababušení a to, na čo sa v posledných dňoch najviac tešíme, je teplučko domova. Mnohí z nás už bývajú v zateplených budovách s centrálnym vykurovaním, čo však neznamená, že to, čo sa Vám ponúka, je to najlepšie a najlacnejšie riešenie. (viac…)
Čítať viac

Keď je budúcnosť prítomnosťou! Vyhriaty domov ešte predtým, ako prídete.

Žijeme v dobe, kedy nám jedno jediné kliknutie stačí, aby sme mali veci pod kontrolou. Kedy nepotrebujeme byť bytostne prítomní, aby sme vedeli dať veci do pohybu. Aby sme dokázali dopredu prispôsobiť náš komfort. Sme pánmi situácie, kdekoľvek a kedykoľvek. Technológie závratným tempom napredujú, vývojári sa predbiehajú, s akou nadčasovou myšlienkou prídu dnes. (viac…)
Čítať viac

Koľko a za koľko? Večné otázky ohľadom spotreby konečne zodpovedané.

Chcete poznať odpovede na toľko spytované otázky ohľadom spotreby klimatizácií? Čítajte ďalej, my sme Vám konečne objasnili ako to všetko vlastne celé funguje. (viac…)
Čítať viac

Súboj dvoch velikánov DAIKIN. Ururu Sarara vs. Emura II – ktorá bude Vašim víťazom?

Dva technologické zázraky z radov klimatizácií bojujú o prvenstvo – my sme zhrnuli ich výhody, aby ste si vedeli jednoduchšie vybrať favorita. A že to bude ťažký výber, za to Vám ručíme. (viac…)
Čítať viac

Pokojne sa zhlboka nadýchnite!

DAIKIN MC70L vďaka technológii Streamer eliminuje všetky nebezpečné elementy vo vzduchu! DAIKIN prišiel s ideálnym zariadením pre alergikov a všetkých náchylných ľudí na problémy s dýchaním, alebo vôbec všetkých, ktorí chcú dopriať zdravé prostredie svojim pľúcam. (viac…)
Čítať viac

Revolúcia vo svete klimatizácií = Samsung WINDFREE!

Nie ste fanúšikom klimatizácií pre nepríjemné prúdenie studeného vzduchu? Nová technológia WINDFREE od SAMSUNGU mení pravidlá a tiež zmení Váš pohľad na klimatizácie! (viac…)
Čítať viac