Blog

Predĺžte si záruku na klimatizáciu DAIKIN o celý jeden rok zadarmo

Naša spoločnosť Vám ako prémiový dealer DAIKIN – Home Comfort Expert, ponúka výnimočnú príležitosť, ako zadarmo predĺžiť záruku na Vašu novú klimatizáciu DAIKIN o celý jeden rok zadarmo. Zároveň získate prehľad o Vašom zariadení a množstvo ďalších výhod.V prípade, že si zakúpite Vašu novú klimatizáciu u nás, nemusíte sa starať o nič navyše, všetky potrebné formality za Vás vybavíme sami.Viac informácií sa môžete dozvedieť na standbyme.daikin.sk/sk/
Čítať viac

Vychladnete až na vesmírnu teplotu!

Slnko svieti jedna radosť, náznak vánku by sme asi len márne hľadali a pot nám pomaličky ale isto začína stekať po čele. Asi takto by sme mohli definovať tú nepríjemnejšiu časť obľúbeného ročného obdobia. A ak je výpek vonku, viete si určite živo predstaviť, čo to znamená byť uväznený vnútri bez možnosti akéhokoľvek osvieženia. Bez toho aby sme odchádzali z miestnosti do nitky premočený by to zvládol asi len málokto. (viac…)
Čítať viac

Klimatizácia ako dizajnový doplnok? A prečo nie?

Pamätáte si na časy, keď bola klimatizácia postrachom interiérových dizajnérov? Pre niekoho sú tieto časy stále realita, no s klimatizáciou DAIKIN Emura II našťastie už dávna minulosť. (viac…)
Čítať viac

Jediná skutočná klimatizácia na svete – DAIKIN Ururu Sarara

Pýtate sa prečo? Odpoveď je jednoduchá. DAIKIN Ururu Sarara je svetová jednotka v klimatizáciách už od roku 1924. Je úplne všestranná - chladí, vykuruje, čistí vzduch, zvlhčuje, odvlhčuje, vetrá. Jej špičková technológia je ocenená radom cien so 6-stupňovou úpravou vzduchu s extrémne nízkou spotrebou energie. Ak hľadáte multifunkčné zariadenie, ktoré sa vám postará o pohodlie počas celého roka, DAIKIN Ururu Sarara je to pravé pre vás. (viac…)
Čítať viac

S DAIKIN ovládate klimatizáciu už aj ONLINE

Staňte sa pánom svojej klimatizácie a ovládajte ju z akéhokoľvek miesta! Predstavte si, že už nikdy neprídete do rozhorúčeného bytu a váš domov si vychladíte vopred a podľa vašich predstáv. V dnešných digitálnych časoch je už bežná vec ovládať zariadenia na diaľku a DAIKIN ani v tomto nezaostáva. Ide s dobou s novým DAIKIN Online Controller. (viac…)
Čítať viac

Klimatizácia – ničiteľ zdravia?! A čo ak ju iba stačí správne nastaviť?

Vyčerpáva vás letné počasie? Návaly tepla a neustále potenie - ani tá najľahšia blúzka vám nie je dosť tenká. Veď to určite poznáte. Pre väčšinu z nás sa cez horúce letné dni stávajú klimatizované priestory únikom pred neznesiteľnými horúčavami. Vedeli ste však, že práve tá môže byť príčinou vašej bolesti kĺbov, nádchy, suchého a dráždivého kašľa, bolesti hlavy a mnoho ďalších ochorení? (viac…)
Čítať viac

Ako rozoznáte kvalitnú čističku vzduchu od tých ostatných?

Mať doma čističku vzduchu už nie je nič nezvyčajné. Kúpiť ich môžete takmer všade, avšak ako rozoznáte kvalitnú čističku vzduchu od tých ostatných? Pripravili sme pre vás manuál, aby ste sa v tejto ponuke nestratili. (viac…)
Čítať viac