Daikin Emura
FTXG_LW_3

Je to všetko o dizajne

Dizajn je všetko. Je to o vytvorení elegantnej klimatizácie, ktorá vyzerá  výborne. Je to tiež o inteligentnej technológií, ktorá vždy zaistí komfort v interiéri.

Navrhnutá v Európe pre Európu

Daikin Emura je výsledkom neustáleho výskumu vo vytváraní vynikajúcich klimatizačných riešení pre európske interiéry. Prvá jednotka daikin emura bola uvedená na trh v roku 2010 a táto nástenná klimatizačná jednotka systému split udala nový trend klimatizácií v európskom interiérovom dizajne. Nová generácia pridáva ešte lepšiu funkčnosť, čím sa stáva významnejšou pre európsku architektonickú estetiku, technické normy a požiadavky používateľov. Nová daikin emura – ikona medzi súčasnými klimatizačnými jednotkami

Funkcie

  • štýlová povrchová úprava v antracitovo striebornej, alebo snehobielej matnej farbe
  • vysoká energetická účinnosť
  • veľmi tichá prevádzka s hlučnosťou zníženou na 19 db(a)
  • zabezpečuje maximálny komfort v každej situácii
  • široký prevádzkový rozsah: -10 až 46 °c pre chladeniea -15 až 20 °c pre vykurovanie
  • možnosť diaľkového ovládania

Daikin emura znova potvrdzuje, že inteligentný dizajn môže vyzerať výborne a môže ponúknuť vynikajúcu energetickú účinnosť klimatizačných jednotiek. Vnútorné prostredie je tak optimalizované a architekti, inžinieri a majitelia domov získajú ideálne riešenie. Tepelné čerpadlá typu vzduch-vzduch získavajú 80% svojho energetického výkonu z obnoviteľného zdroja: okolitého vzduchu, z ktorého účinne prenášajú existujúce teplo. Vysoká energetická účinnosť sa získava pomocou pokročilých technológií na úsporu energie, ako sú technicky prepracované rotačné kompresory.

emura1 emura2 emura3 emura4

 

Daikin Emura je vysoko inteligentný systém s inovatívnymi funkciami

Inteligentné oko

Snímač pohybu – inteligentné oko ovláda jednotku dvoma spôsobmi. Ak v izbe 20 minút nikto nie je, zariadenie sa prepne do energeticky úsporného režimu. Akonáhle niekto vstúpi do miestnosti, jednotka sa okamžite vráti do pôvodného nastavenia. Inteligentné oko tiež presmeruje prúdenie vzduchu mimo zónu osôb v miestnosti, aby sa predišlo pocitu chladného prievanu.

Prietok vzduchu 3d

Na zaistenie rovnomernej teploty v celej miestnosti kombinuje 3D systém prietoku vzduchu jednotky Daikin Emura vertikálne a horizontálne natáčanie výfukových lamiel, čím vzduch rovnomerne cirkuluje v celej miestnosti až do rohov dokonca aj veľkých priestorov.

Komfortný režim

Prevádzka bez prievanu zlepšuje komfort. Pri chladení sú lamely v horizontálnej polohe, aby predchádzali fúkaniu studeného vzduchu priamo na telo. Pri vykurovaní sa lamela otočí zvislo nadol, aby teplý vzduch prúdil do spodnej časti miestnosti.

Čistý vzduch

Sofistikovaný titánium-apatitový fotokatalytický filter na čistenie vzduchu zachytáva mikroskopické prachové čiastočky vo vzduchu, absorbuje organické kontaminanty ako sú baktérie a vírusy a dokonca aj rozkladá molekuly pachov.

Nočný režim

Rýchle zmeny izbovej teploty môžu rušiť váš spánok. Vyhnete sa tomu klimatizáciou Daikin Emura, ktorá zabráni cez noc prehriatiu alebo podchladeniu miestnosti. Ak je zapnutý časovač, jednotka automaticky nastaví teplotu pri chladení o 0,5°C vyššiu a pri vykurovaní o 2°C nižšiu.

Jednoduché ovládanie z akéhokoľvek miesta

Kdekoľvek ste, s diaľkovým ovládaním s jednoduchou obsluhou máte absolútnu kontrolu nad teplotou v miestnosti. Pohodlne si sadnite, pozrite sa na veľký displej a jednoducho ovládateľnými tlačidlami nechajte pracovať všetku tú zabudovanú inteligenciu jednotky Daikin Emura.

Inteligentné ovládanie cez sieť WLAN/inteligentná úspora energie

Extra WLAN zariadenie typu plug-and-play (pozrite si poznámku na strane 10) umožňuje nastavenie teploty a dokonca aj časovača z akéhokoľvek miesta pomocou aplikácie pre Apple a Android. Takto môžete ovládať jednotku aj keď ste mimo domu a pri tom udržiavať optimálnu klímu a zároveň šetriť energiu.

Kontaktujte nás

Daikin Emura v našej ponuke