Dizajnové klimatizácie

DAIKIN URURU SARARA

Ocenený systém Ururu Sarara ponúka dokonalé komfortné riešenie s mimoriadne nízkym dopadom na životné prostredie a nízkou spotrebou energie

Produkty


DAIKIN EMURA 2

Daikin s potešením oznamuje, že klimatizácia Daikin Emura bola ocenená Reddot design award 2014. Daikin Emura bola vyhodnotená medzinárodnou porotou, ktorá oceňuje iba kvalitné projekty, ktoré sú výrazne odlíšené od ostatných. Ocenenie klimatizácia dostala vďaka jej vynikajúcej konštrukcii.

daikin-emura-2

Produkty


DAIKIN NEXURA

Tichá a diskrétna jednotka Nexura vám ponúka to najlepšie pre pohodlné vykurovanie i chladenie. Nový vzhľad parapetnej jednotky je funkčný, avšak štýlový. Uhladený dizajn a ladné línie ľahko zapadnú do moderných interiérov.daikin-nexura

Produkty


SAMSUNG Séria 9000

Klimatizácia SAMSUNG Best vyniká nielen svojim unikátnym tvarom „Triangle design“ a predným vysúvacím panelom ale aj s LED podsvietením ktoré vyzdvihne design jednotky a dokonale zapadne do vášho moderného interiéru.

samsung-9000

Produkty


SAMSUNG Séria 7000

Použité priehľadné materiály, elegantná a výborne zapadne do každej modernej miestnosti. Čistá povrchová úprava Crystal Gloss a jedinečný trianglový tvar zabezpečuje klimatizácii Samsung vynikajúci vzhľad a výkon

samsung-7000

Produkty


LG Prestige

Klimatizácia Prestige od LG by sa dala opísať ako elegantná, tichá a vysoko hospodárna jednotka s najmodernejšími funkciami.

lg-prestige

Produkty


LG Artcool Stylist

Dizajnová nástenná klimatizačná jednotka LG štvorcového tvaru o hĺbke len 121 mm s možnosťou farebného podsvietenia. Jednotka je dodávaná so špeciálnym diaľkovým dotykovým ovládačom pre pohodlné ovládanie klimatizácie.lg-artcool-stylist

Produkty


LG ArtCool slim

Art Cool Slim predstavuje ďalšiu dizajnovú novinku z dielne LG. Hneď na prvý pohľad vás zaujme jej elegantný čierny dizajn. Ponúka vynovenú technológiu odstraňovania mikročastíc ako sú vírusy, baktérie, alergény vďaka novým a účinnejším filtrom.

lg-artcool-slim

Produkty


LG ArtCool

Čelný kryt je vyrobený z tvrdeného skla a tým si zachováva dlhotrvajúci lesk, bez časom spôsobenej zmeny farby. Jemné a hladké obrysy dopĺňa linia „Chrome Trim“ po stranách, ktorá z úzkej linky hore prechádza do masívnej línie v spodnej časti. Celkový vzhľad dopĺňa biele vysoko intenzívne podsvietenie displeja.

lg-artcool

Produkty


Mitsubishi Premium

Tieto jednotky sú určené pre modernú architektúru so štýlovým interiérom, kde nástenné jednotky spĺňajú najvyššie požiadavky na moderný dizajn.
Ľahkosť v bielej, elegancia v čiernej alebo klasika v striebornej farbe.
Vnútorné nástenné jednotky Premium, v troch farebných prevedeniach, budú harmonicky ladiť s akýmkoľvek individuálnym interiérom. Pozoruhodný dizajn odráža kvalitu a pocit luxusu.

mitsubishi-premium

Produkty


Toshiba Super DAISEIKAI 8

Rada Super DAISEIKAI8 je exkluzívnou produktovou radou a unikátom medzi klimatizáciami. Tvar jednotky sa vyznačuje elegantným, nadčasovým designom, ktorý umožňuje zariadenie umiestniť do každého interiéru.

toshiba-super-daiseikai

Produkty