Ako spoznať
odborníka

Kúpu klimatizačnej jednotky do svojej domácnosti zvažuje čoraz viac ľudí. Poslednou prekážkou pri tomto rozhodovaní môžu byť obavy z toho, či si dokážu vybrať ten správny produkt, ktorý by skutočne splnil ich očakávania.

Kontaktovať

Nech ide o akúkoľvek oblasť, profesionálov vždy spoľahlivo rozoznáte podľa prístupu ku klientovi a podľa kvality poradenských služieb. Nakoľko trh disponuje mnohými realizačnými firmami ktoré sa na prvý pohľad zdajú cenovo atraktívnejšie ako ostatné. Dôležité v tomto prípade podotknúť že kúpou klimatizačného zariadenia, tepelného čerpadla alebo vetracieho zariadenia si do Vášho domova zabezpečíte systém na niekoľko rokov. Predlžovanie životnosti daných zariadení súvisí nielen s odbornou montážou a záručným servisom ale aj profesionálnym pozáručným servisom pri ktorom certifikovaná firma by mala disponovať napríklad skladom pre náhradné diely. Vyššia investičná cena diela súvisí s kontinuálnou starostlivosťou o vaše zariadenie pričom firma si vedie prehľad o danom zariadení a v konečnom dôsledku do budúcna minimalizuje časovú náročnosť na diagnostiku potencionálnej poruchy. Nízka cena v týchto prípadoch je skôr opakom a predikciou že spomenuté aspekty nebude možné dodržať, diagnostika si vyžaduje niekoľko servisných zásahov pričom porucha sa nemusí ani odstrániť. V horších prípadoch sa stáva že tento typ realizačnej spoločnosti o pár rokov na trhu zanikne a zákazník ostane bez starostlivosti o zariadenie bez histórie servisných úkonov.

Pokiaľ ide o klimatizačné zariadenia, návrh a výber vhodnej klímy by mali byť nasledujúce: Technik firmy, ktorú si vyberiete, by k vám mal prísť zhodnotiť tepelnú záťaž, ktorá je rozhodujúcim kritériom pri dimenzovaní klimatizácie. Tepelná záťaž závisí od objemu miestnosti, veľkosti okien, orientácii na svetové strany a pod. Na základe zistených skutočností vám navrhnú vhodné klimatizačné zariadenie s primeraným chladiacim výkonom. Klimatizačné zariadenie by malo byť navrhnuté tak, aby v celom priestore zabezpečilo taký stav vzduchu, ktorý zodpovedá širokému spektru požiadaviek. Konkrétne parametre si potom používateľ nastavuje sám, podľa individuálnych potrieb. Po inštalácii poskytovať záručný servis prípadne možnosť výberu predĺženej záruky a v konečnom dôsledku pozáručný proklientsky prístup.


MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY?

Zavolajte nám na telefónne číslo: +421 2 4524 9006
alebo vyplňte nasledovný formulár a naši pracovníci sa vám ozvú.