Naše
Služby

Máme pre vás pripravené kompletné portfólio služieb od prvotnej konzultácie, cez spracovanie projektu až po realizáciu a následný servis.

Kontaktujte nás

Zameranie / Obhliadka

Prakticky každá jedna realizácia je v niečom originálna. Zameranie vašej novej klimatizácie je jeden z najdôležitejších bodov k vašej spokojnosti. Pri obhliadke vás navštívi náš projektový manažér, vypočuje si vaše požiadavky a po dohode s vami navrhne také riešenie ktoré bude pre vás užívateľsky komfortné, efektívne, realizovateľné a bude predstavovať čo možno najmenší zásah do vášho objektu. Táto služba je od nás samozrejme bezplatná.

Montáž

Poskytujeme profesionálnu montáž systémov klimatizácie, chladenia, vetrania, vykurovania a merania a regulácie. Naši technici sú pravidelne školený aby vedeli poskytnúť naším zákazníkom tú najkvalitnejšiu službu, či sa už jedná o odborné chladiarenské práce, alebo o prácu s elektronikou a SMART systémami, ktorých je v moderných zariadeniach stále viac a viac. Neváhajte sa na nás obrátiť, náš tím Vás určite presvedčí o kvalite našej práce a organizácie

Servis

Servis je jedna z najdôležitejších služieb ktoré poskytujeme, pristupujeme k nemu teda mimoriadne zodpovedne. Pravidelný a odborný servis je neoddeliteľnou súčasťou prevádzky klimatizačného zariadenia. Pri každom takomto servise kompletne prečistíme celú klimatizačnú jednotku, taktiež jej litre a následne ju vydezinfikujeme špeciálnym prostriedkom s aktívnym striebrom. Tým zaručíme našim klientom rovnakú kvalitu vzduchu ako pri novom zariadení. Staráme sa však aj o chladiarenskú, mechanickú a elektro časť klimatizačných zariadení. Pravidelným servisom tak vieme včas odhaliť aj tú najmenšiu poruchu, ktorá by neskôr mohla viesť k násobne nákladnejšej oprave, prípadne až totálnej havárii klimatizačného zariadenia.

Jedinečný servisný program

Pre našich klientov sme vyvinuli jedinečný servisný systém, pomocou ktorého vieme o každej klimatizácii, ktorú máme v servisnom programe všetky potrebné informácie. Tiež evidujeme všetky zásahy, prípadne špecifiká daného zariadenia. Klientom tak vieme poskytnúť jedinečnú kvalitu servisu, kedy už počas nahlásenia poruchy náš technik presne vie všetky potrebné informácie o zariadení. Často krát dokáže klientovi pomôcť okamžite už počas telefonického rozhovoru. Takto dokážeme vyriešiť viac ako 30% porúch aj bez osobnej návštevy, čím klientovi ušetríme čas. Ak je potrebná návšteva nášho technika, príde ku klientovi plne informovaný a pripravený. Naša úspešnosť trvalého odstránenia poruchy do jednej hodiny je v tomto prípade 97%.

Projekt

Vypravujeme Vám projektovú dokumentáciu na chladenie, vetranie, vykurovanie, alebo meranie a regulácia presne podľa Vašich požiadaviek a technických možností Vášho objektu.
Ponúkané služby:

Projektová dokumentácia pre stavebné povolenie
Projektová dokumentácia – Realizačný projekt
Projektová dokumentácia – Projekt skutočného vyhotovenia
Návrh optimalizácie systému (chladenie, klimatizácia, vetranie, vykurovanie)

Statický posudok

Ak sa chystáte stavať, prestavovať, alebo rekonštruovať a potrebujete statika, prípadne statický posudok, neváhajte sa na nás obrátiť radi Vám ho zabezpečíme.

ľadové plochy

Malé i veľké, určené pre zábavu aj pre profesionálne športové výkony. Akýkoľvek typ ľadovej plochy potrebujete, máme pre vás vhodné riešenie. Rýchlo a kvalitne pre vás zabezpečíme ľadové plochy na najrôznejšie účely.

MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY?

Zavolajte nám na telefónne číslo: +421 245 249 006
alebo vyplňte nasledovný formulár a naši pracovníci sa vám ozvú.