Servis vašej
klimatizácie

Naša spoločnosť poskytuje kompletné portfólio servisných služieb pre klimatizácie, tepelné čerpadlá a vetranie. Práce vykonávajú skúsený a školený technici servisné práce sú navrhnuté s ohľadom na požiadavky výrobcov, skúseností z praxe a majú za účel pripraviť zariadenie na bezproblémovú prevádzku. Navrhnite Vami preferovaný termín pre periodický, diagnostický alebo urgentný servis.

Rezervácia termínu
Predlžuje
životnosť
Šetrí
peniaze
Chráni
zdravie

servis

Servis je jedna z najdôležitejších služieb ktoré poskytujeme, pristupujeme k nemu teda mimoriadne zodpovedne. Pravidelný a odborný servis je neoddeliteľnou súčasťou prevádzky klimatizačného zariadenia. Pri každom takomto servise kompletne prečistíme celú klimatizačnú jednotku, taktiež jej filtre a následne ju vydezinfikujeme špeciálnym prostriedkom s aktívnym striebrom. Tým zaručíme našim klientom rovnakú kvalitu vzduchu ako pri novom zariadení. Skontrolujeme, prípadne spriechodníme odvod kondenzátu. Jeho nepriechodnosť je častou poruchou, ktorá má za následok vytečenie kondenzovanej vody do interiéru. Staráme sa však aj o chladiarenskú, mechanickú a elektro časť klimatizačných zariadení. Pravidelným servisom tak vieme včas odhaliť aj tú najmenšiu poruchu, ktorá by neskôr mohla viesť k násobne nákladnejšej oprave, prípadne až totálnej havárii klimatizačného zariadenia.

rezervácia termínu

Navrhnite Vami preferovaný termín pre periodický, diagnostický alebo urgentný servis. ( v prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte)

(rezervácia termínu nie je záväzná, je informatívneho charakteru)

Čakajte prosím...