O nás

Vždy máme riešenie chladenie, vetranie, kúrenie, ľadové plochy.

Našim klientom ponúkame komplexné služby od konzultácie, návrhu, až po konkrétne riešenia. Cieľom našich návrhov je ponúknuť riešenie, ktoré úplne uspokojí potreby klienta, či už sa jedná o komfortné riešenia do bytov, alebo rodinných domov a kancelárií, alebo riešenia pre technologickú úpravu prostredia, ako sú serverovne, výroba a podobne.

Samostatnou kapitolou nášho podnikania sú ľadové plochy a zimné štadióny. V tomto segmente sme líder na európskom trhu. Klientom vieme vždy ponúknuť technologicky, funkčne a esteticky dokonalý produkt, ktorý reflektuje najnovšie trendy po prevádzkovej a energetickej stránke. V našej ponuke v tomto segmente nájdete aj kompletné príslušenstvo, od pomôcok na výučbu korčuľovanie, cez mantinelové ohradenia až po profesionálne rolby.

Predajom sa naša starostlivosť o dodané riešenie nekončí, naopak, práve začína. Uvedomujeme si, že technologické riešenie ktoré ponúkame je hodnotné a pre našich klientov často veľmi dôležité. Súčasťou našej starostlivosti o zákazníka je jedinečný servisný program, pomocou ktorého dokážeme reagovať na potreby zákazníka prakticky okamžite.

Snažíme sa prinášať riešenia inak, lepšie, komplexnejšie. Klientom garantujeme funkčnosť celku, nie iba jednotlivých častí. Do návrhov prinášame skúsenosť, odbornosť a moderné technológie.

Jasné výhody na prvý pohľad:

Ucelené a premyslené riešenia od návrhu, cez projekt až po realizáciu
Garantujeme funkčnosť celku a spokojnosť klienta
Ponúkame iba prvotriedne, kvalitné technológie od renomovaných výrobcov
Vlastníme jedinečný servisný program
Poskytujeme pohotovosť 24/7
Mimoriadne krátky reakčný čas na akúkoľvek požiadavku
Úplná podpora zákazníka – po predajný servis
Profesionálny proklientský prístup

Na Slovenskom trhu zastupujeme výrobcov:

DAIKIN Jedná sa o jednoznačne najhodnotnejšie produkty v segmente klimatizácií a tepelných čerpadiel na svete.  Značka DAIKIN sa sústreďuje výlučne na výrobu produktov pre chladenie, klimatizáciu, vetranie a kúrenie a je zároveň najväčším výrobcom týchto zariadení na svete.
SAMSUNG Líder v oblasti moderných technológií a ich integrácie do klimatizácií, vetrania a tepelných čerpadiel.
AST Najväčší svetový výrobca systémov a príslušenstva pre ľadové plochy, zimné štadióny a solárne systémy zamerané na športové využitie na svete.