Naše riešenia pre
CHLADENIE INFRAŠTRUKTÚRY DÁTOVÝCH CENTIER

Spoľahlivé a energeticky účinné chladiace riešenia, ktoré spĺňajú požiadavky veľkých aj malých telekomunikačných pracovísk, serverových miestností a laboratórií.

Kontaktujte nás

Neustále chladenie
Technické chladenie nezačína o 9:00 a nekončí o 17:00. Dátové centrá a serverové miestnosti vyžadujú klimatizačnú ochranu 24 hodín denne za všetkých podmienok. Naše systémy sú navrhnuté tak, aby maximalizovali prevádzku v širokom spektre podmienok pri teplotách od -15 °C až do 50 °C.

Maximalizácia prevádzky zariadenia
V nepravdepodobnom prípade zlyhania prevádzky je záložná jednotka v pohotovostnom režime. Preberanie prevádzky je automatické a prebehne hneď po odoslaní upozornenia o potrebe núdzovej opravy. Nikdy si nemusíte robiť starosti s vypínaním systému.

Využitie obnoviteľných zdrojov
Chladenie dátového centra spotrebuje omnoho viac energie než chladenie akéhokoľvek iného typu priestoru. Naše riešenia chladenia infraštruktúry sú navrhnuté tak, aby poskytovali celoročnú efektívnosť a znížili vaše ročné prevádzkové náklady.

Režim voľného chladenia
Tento režim znižuje spotrebu energie využívaním chladného vonkajšieho vzduchu počas noci, alebo chladnejších mesiacov. To umožňuje vypnutie chladiacich kompresorov, alebo ich prevádzku s výrazne nižším výkonom, čo vám ušetrí peniaze

Rekuperácia tepla
Naša jedinečná technológia obnovy tepla opätovne využíva teplo vyrobené počas chladiaceho procesu na komfortné vykurovanie, alebo prípravu teplej pitnej vody do kancelárií, kúpeľní a ďalších častí vašej budovy.

Pracovná rotácia
Funkcionalita pracovnej rotácie zariadení sa dodáva so štandardným diaľkovým ovládaním k našim Sky Air jednotkám, Po uplynutí nastavenej doby prevádzky sa automaticky spustí druhé zariadenie. Táto funkcionalita predlžuje životnosť vašej technológie a zároveň zvyšuje jeho životnosť.

Teplé a studené uličky / návrh riešenia:
Pri návrhu ideálneho riešenia pracujeme nielen z tepelnými ziskami, no uvažujeme aj s teplými a studenými uličkami. Teda navrhujeme riešenie, pri ktorom dbáme na to aby vyfukovaný ohriaty vzduch klimatizácia nasávala a podchladený vzduch distribuovala k nasávaniu technológie.

MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY?

Zavolajte nám na telefónne číslo: +421 2 4524 9006
alebo vyplňte nasledovný formulár a naši pracovníci sa vám ozvú.