Hotelové
riešenia

Od prispôsobených riešení vykurovania a klimatizácie po systémy riadenia s úsporou energie vám ponúkame klimatizačné riešenia pre vaše hotelové izby, konferenčné miestnosti, reštaurácie a wellness centrá. Zistite viac o našich dostupných riešeniach pre váš hotel.

Kontaktujte nás

Ideálnym riešením v týchto prípadoch je takzvaná kanálová klimatizácia, ktorá je umiestnená v podhľade pomocou ktorej dokážete hotelovú izbu v lete vychladiť a naopak v zime vykúriť. Vďaka mnohým dizajnovým variáciám sa spolupodieľame na vytvorení vnútornej klímy, ktorá bezproblémovo splynie s interiérom a ponúka tak hosťom diskrétny komfort. Unikátny systém na správu vstupných kariet s inteligentným pripojením znižuje vaše náklady na energiu bez toho, aby ste ohrozili pohodlie vašich hostí.

Kanálové jednotky sú vybavené voliteľnými samočistiacimi filtrami, ktoré zvyšujú účinnosť, komfort a spoľahlivosť a tým maximalizujú spokojnosť vašich zákazníkov.

Rozhranie s jednoduchým ovládaním pre jednoduchú podporu recepcií v hoteloch, konferenčných centrách a pod. Inteligentné funkcie zjednodušujú reguláciu klímy v celej budove a náš Systém riadenia budovy (BMS) vám umožňuje integrovať a ovládať všetky aspekty budovy (vykurovanie, chladenie, elektrickú sieť, osvetlenie, výťahy a pod.)

Znížte svoje náklady za energiu riadením a optimalizovaním svojej spotreby energie s našim ovládačom Intelligent Touch Manager.

Klimatizácia
Prinášame vám komplexné systémové riešenie klimatizácie vášho hotela.
Viac info
Vykurovanie
Vykurovanie Moderné energeticky efektívne systémy vykurovania aj s možnosťou spätného získavania tepla.
Viac info
Vetranie
Vetracie zariadenia pre hotelové účely s rekuperáciou tepla a možnosťou chladenia, alebo vykurovania.
Viac info

MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY?

Zavolajte nám na telefónne číslo: +421 2 4524 9006
alebo vyplňte nasledovný formulár a naši pracovníci sa vám ozvú.