Klimatizačné riešenie
pre vašu kanceláriu

Od energeticky účinného vykurovania a klimatizácie po naše systémy riadenia budov ponúkame klimatizačné riešenia pre vaše kancelárie a veľké budovy. Zistite viac o našich dostupných riešeniach pre vašu budovu.

Kontaktujte nás

Chladenie kancelárskych priestorov si často krát vyžaduje špecifické riešenie vzhľadom na potrebu rovnomerného chladenia pre jednotlivé kancelárie.

Stropné kazetové jednotky sú navrhnuté tak, aby poskytovali optimálny prietok vo všetkých typoch malých aj veľkých priestorov a uvoľňovali tak priestor na stenách a podlahách. S najväčším sortimentom na trhu zaručujeme ich dokonalé splynutie s vašou budovou. Unikátna kazetová samočistiaca jednotka zbiera prach z vnútorného výmenníka tepla, aby zvýšila prevádzkovú účinnosť až o 50 % a výrazne tak znížila vaše náklady na údržbu.

Kanálové jednotky umiestnené v podhľadoch dokážu vyriešiť najväčšie nároky na špecifický dizajn priestorov. Prostredníctvom mriežok alebo dizajnových štrbín dokážete do priestoru vháňať chladný vzduch pri nižších prietokoch čim dosiahnete príjemné prostredie bez nežiadúceho ofuku. Pomocou doplnkovej regulácie dokážete jedným zariadením vychladiť viacero kancelárii s možnosťou individuálnej požiadavky na teplotu alebo intenzitu fúkania.

Klimatizácia
Prinášame vám komplexné riešenia pre klimatizáciu vašich kancelárií.
Viac info
Vykurovanie
Spoľahnite sa na nás s vykurovaním vašich kancelárií. Máme pre vás širokú ponuku zdrojov tepla a ich možností na napojenia na vzduchotechniku, ale priame vykurovacie telesá.
Viac info
Vetranie
Pre vetranie vašej kancelárie máme pribavené široké portfólio vetracích jednotiek.
Viac info

MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY?

Zavolajte nám na telefónne číslo: +421 2 4524 9006
alebo vyplňte nasledovný formulár a naši pracovníci sa vám ozvú.