Klimatizačné riešenia
pre vašu predajňu

Zdokonaľte svoju firmu, uvítajte klientov s komfortnou klímou, a zároveň udržte svoje náklady pod kontrolou s nástrojmi na správu energie.

Kontaktujte nás

Od energeticky účinného vykurovania a chladenia po spoľahlivé mrazenie ponúkame klimatizačné riešenia pre váš obchod, maloobchodnú sieť alebo predajňu s potravinami. Zistite viac o našich dostupných riešeniach pre vašu predajňu. Chápeme, že vytvorenie dokonalej klímy a udržanie vašich nákladov na energiu pod kontrolou sú nevyhnutné pre úspech vášho podnikania. Pomocou Daikin Cloud a inteligentných ovládačov môžete jednoducho sledovať komfort a udržiavať spotrebu energie pod kontrolou.

Klimatizácia
Klimatizácia komerčnej prevádzky je celkom špecifická aplikácia, ktorá si vyžaduje skúsený projekčný a realizačný tím, spoľahnite sa na nás.
Viac info
Vykurovanie
Navrhneme vám optimálny spôsob vykurovania vašej prevádzky s ohľadom na lokálne možnosti, ostatné technológie a prevádzkové náklady riešenia.
Viac info
Vetranie
Naprojektujeme a nainštalujeme vám diskrétny, ale výkonný systém vetrania, ktorý splní všetky vaše požiadavky a technické a hygienické normy.
Viac info

MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY?

Zavolajte nám na telefónne číslo: +421 2 4524 9006
alebo vyplňte nasledovný formulár a naši pracovníci sa vám ozvú.