Servis

Servis Vášho zariadenia je jedna z najdôležitejších služieb, ktorú poskytujeme. Uvedomujeme si že rozhodnutie sa pre systém klimatizácie, vetrania, alebo vykurovania je investícia, ktorú treba chrániť a starať sa o ňu. Preto spokytujeme prepracovaný systém evidencie a údržby zariadení, ktoré máme v servise. Túto službu radi ponúkneme aj Vám.

Montáž

Poskytujeme profesionálnu montáž systémov klimatizácie, chladenia, vetrania, vykurovania a merania a regulácie. Naši technici sú pravidelne školený aby vedeli poskytnúť naším zákazníkom tú najkvalitnejšiu službu, či sa už jedná o odborné chladiarenské práce, alebo o prácu s elektronikou a SMART systémami, ktorých je v moderných zariadeniach stále viac a viac. Neváhajte sa na nás obrátiť, náš tím Vás určite presvedčí o kvalite našej práce a organizácie.

Projekt

Vypravujeme Vám projektovú dokumentáciu na chladenie, vetranie, vykurovanie, alebo meranie a regulácia presne podľa Vašich požiadaviek a technických možností Vášho objektu.
Ponúkané služby:

Projektová dokumentácia pre stavebné povolenie
Projektová dokumentácia – Realizačný projekt
Projektová dokumentácia – Projekt skutočného vyhotovenia
Návrh optimalizácie systému (chladenie, klimatizácia, vetranie, vykurovanie)

Statický posudok

Ak sa chystáte stavať, prestavovať, alebo rekonštruovať a potrebujete statika, prípadne statický posudok, neváhajte sa na nás obrátiť radi Vám ho zabezpečíme.