Predĺžená záruka

Ušetrite a užívajte si najvyššiu účinnosť a komfort čo najdlhšie.
Na všetky rezidenčné klimatizácie DAIKIN vám bezplatne predĺžime záruku až na 5 rokov.

Kontaktujte nás

PREČO MÁ VÝZNAM PREDĹŽIŤ SI ZÁRUKU?

Pozrite si všetky výhody, ktoré Vám s DAIKINom ponúkame

Zdravá klimatizácia = zdravší domov

Pravidelné čistenie a údržba vašej klimatizačnej jednotky zaistí, že vzduch, ktorý vdychujete bude vždy čistý a nezávadný. Dlhodobým používaním vzduchové filtre postupne akumulujú prachové a iné drobné častice, ktoré im následne bránia v efektívnom čistení vzduchu. Preto je nevyhnutné ich nechať pravidelne profesionálne vyčistiť.


Zaistite si dlhotrvajúcu efektívnosť!

Optimálny comfort a distribúcia vzduchu v kombinácii s vysokou energetickou účinnosťou dosiahne vaša klimatizácia iba vtedy, ak je pravidelne servisovaná a čistená. Nezabúdajte na to! Každoročný profesionálny servis predĺži život klimatizačnej jednotky a umožní jej optimálnu prevádzku.


Milujeme prekvapenia! Ak nestoja priveľa

Naše klimatizačné zariadenia sú vyrábané tak, aby bezchybne fungovali viac ako 10 rokov - ak sú pravidelne servisované. Ako pri všetkých elektronických zariadeniach, aj tu platí, že môže dôjsť k neočakávaným poruchám. Vo veľmi zriedkavých prípadoch môže byť výmena konkrétneho náhradného dielu rovnako finančne náročná ako kúpa novej vnútornej alebo vonkajšej jednotky.Kontaktný formulár