06.04.2020

Módna ikona DAIKIN Stylish ešte modernejšia

Najmodernejšia dizajnová jednotka z našej ponuky DAIKIN je pre rok 2020 ešte viac vylepšená!

Pribudla nám jedna úplne nová farba Black on Black, teda elegantná úplne čierna matná klimatizácia, ktorá dodá vášmu interiéru moderný a luxusný vzhľad.


Zapracovali sme však aj na jestvujúcej ponuke, ktorá bola dizajnovo vylepšená, od teraz si môžete objednať aj úplne striebornú klimatizáciu a klimatizáciu s dekorom čierne drevo novo s čiernym matným telom, táto kombinácia ešte viac zvýrazňuje výnimočnosť tejto klimatizačnej jednotky.


V ponuke samozrejme ostáva aj najpopulárnejšie kryštálovo biele prevedenie.


DAIKIN Stylish je v skutočnosti naša dizajnová vlajková loď v ktorej sú použité všetky najnovšie technológie a najvýkonnejšie filtrácie ktoré máme k dispozícii. Tento model klimatizácie má vo všetkých svojich farebných prevedeniach nasledovné funkcie:

Filtrácia vzduchu: 

Flash Streamer: Tento filter rýchlo rozkladá alergény ako plesne, roztoče a peľ pomocou vysokorýchlostných elektrónov s vysokou schopnosťou oxidizácie.

Titánium apatitový deodorizačný filter: Pachy a vírusy sú udržiavané pod kontrolou týmto filtrom, ktorý je schopný zachytiť aj mikroskopické čiastočky, rozložiť molekuly pachov a odstrániť alebo deaktivovať baktérie a vírusy pomocou fotokatalytickej deodorizačnej funkcie.

Strieborný filter pre odstránenie alergénov a čistenie vzduchu: Vysokokvalitné čistiace filtre Daikin sú schopné absorbovať a odstrániť baktérie, vírusy, čpavok, oxid dusnatý a iné nebezpečné substancie ako zvierací a cigaretový pach alebo iné neželané pachy, ktoré môžu vniknúť do vášho domu.

Komfortné funkcie:

Možnosť Online WiFi ovládania: absolútna kontrola kedykoľvek, kdekoľvek. Jednotky s možnosťou Online ovládania je možné ovládať z ktoréhokoľvek miesta a v ľubovoľnom čase a to jednoducho z vášho smartfónu alebo z tabletu. Toto ovládanie nevyžaduje kúpu zvláštneho príslušenstva a dostupná musí byť aj lokálna sieť na pripojenie jednotky. Naviac pre jednoduchú a ľahko ovládateľnú reguláciu priamo z vášho mobilu má DAIKIN Stylish dostupné príslušenstvo pre pripojenie do domácej sofistikovanej siete alebo centrálneho riadenia budovy použitím protokolov Modbus alebo KNX prípadne napojenie na Daikin centrálny ovládač. Pripojenie cez BacNet alebo LonWorks je cez Daikin DIII-Net tiež možné.

Inteligentný teplotný senzor: Tento špeciálne navrhnutý senzor detekuje teplotné rozdiely rôznych povrchov, ako je podlaha a steny, a využíva informácie, aby inteligentne rozložil teplotu rovnomerne vo vašej miestnosti.

Coanda efekt: Umožňuje rovnomerné rozloženie teploty vzduchu bez znateľného prúdenia vzduchu v priestoroch, kde sú ľudia prítomní.

Režim komfortného prúdenia vzduchu počas chladenia aj počas vykurovania: Režim komfortného prúdenia vzduchu automaticky nastaví smer výfuku vzduchu tak, aby sa dosiahla čo najkomfortnejšia teplota vzduchu v miestnosti a vzduch pri tom nebol vyfukovaný priamo na osoby.

3-D prúdenie vzduchu - rovnomerná teplota v celej miestnosti: DAIKIN Stylish so zabudovaným 3-D prúdením vzduchu majú možnosť presmerovať výfuk vzduchu nielen hore alebo dole, ale aj doprava a doľava a to podľa požiadavky užívateľa alebo automaticky. Týmto sa dosiahne perfektná distribúcia vzduchu.

Režim zvýšeného výkonu - maximálny výkon, rýchly komfort: Režim zvýšeného výkonu umožňuje dosiahnuť maximálny výkon jednotky jednoduchým stlačením tlačidla, pričom sa nemusíte obávať o Váš účet za elektrickú energiu ani v prípade, ak by ste ho zabudli vypnúť. Tento režim Vám umožní vychladenie alebo vykúrenie miestnosti v čo najkratšom možnom čase. Po 20 minútach sa jednotka automaticky prepne do normálneho režimu.

Ticha prevádzka (vonkajšej / vnútornej jednotky) - pretože ticho je nad zlato! DAIKIN Stylish vnútorné jednotky dosiahnu výnimočnú nízku hlučnosť až do 19dBA, ktorá je porovnateľná s pohybom lístia vo vánku, čo umožňuje možnosť ich použitia aj počas spánku. Vonkajšie jednotky sú tiež schopné tichej prevádzky, ktorá je užitočná hlavne v husto zastavaných zónach alebo bytových blokoch, kde v nočných hodinách nebudete rušiť hlukom vašich susedov.

Časovač - tešte sa na návrat do komfortu: Týždenným časovačom naprogramujete týždennú prevádzku jednotky, takže nemusíte jednotku zapínať a vypínať manuálne. Pre každý deň v týždni môžu byť naprogramované až 4 kroky. Jednotky bez týždenného časovača majú 24-hodinový časovač umožňujúci nastaviť jeden čas denne kedy sa jednotka zapne a jeden čas kedy sa vypne.
Multi-Split aplikácie - komfort pre celý domov, len s jednou vonkajšou jednotkou:  DAIKIN Stylish vnútorná jednotka môže byť pripojená k Multi Split vonkajšej jednotke, ktorá umožňuje klimatizovanie niekoľkých nezávislých miestností pomocou jednej vonkajšej jednotky, čo prináša jednoduchšiu montáž a vyžaduje vonku menej miesta. Na Multi Split vonkajšie jednotky je možné pripojiť od 2 do 5 vnútorných jednotiek a na Super-Multi-Plus systém až do 9 vnútorných jednotiek.

Zistiť viac o Daikin Stylish

formulár

Vyplňte, prosím, kontaktné údaje a my sa vám čo najskôr ozveme.