01.03.2019

Nová módna ikona DAIKIN Stylish

Z móla priamo do vášho interiéru! Horúca novinka roku 2018 od DAIKIN, ktorá vám doslova navodí zimomriavky. Všetko, čo by ste očakávali od modernej klimatizácie, obohatené o vycibrený dizajn a ohľad na životné prostredie. To všetko a ešte viac na vás čaká už v apríli 2018.

Poďme si ju predstaviť ale pekne od začiatku.

Pôvabný dizajn ako doplnok
Časy, kedy sme veľké nepríťažlivé klimatizácie chceli za každú cenu zakamuflovať sú už dávno preč. Dnes sa interiér vyslovene pýši špičkovým dizajnom modernej klimatizácie. A DAIKIN Stylish povyšuje interiér na úplne novú úroveň. Vďaka svojim rozmerom (iba 798 cm šírka x 189 cm hrúbka x 295 cm výška) sa zaraďuje medzi najtenšie a najkompaktnejšie jednotky na trhu. Bonusové body na estetike tiež pridávajú zaoblené rohy, ktoré zjemňujú celkový dizajn. A aby sa naozaj hodila do každého interiéru, výrobca ju ponúka hneď v troch farebných prevedeniach. Nadčasová strieborná, štýlová akáciová, či neochvejná klasika v podobe bielej dokážu dokonale splývať s interiérom miestnosti pri nastavení prevádzkového režimu, kedy sa krycí panel pohybuje súbežne s telom jednotky a udržuje jej elegantný vzhľad.

Výkon na 101%
Ak by sme chceli v krátkosti zhrnúť výkon DAIKIN Stylish, tak by sme kľudne mohli vyhlásiť, že funguje ako hodinky. A to poriadne šikovné. Energetická trieda AAA+ je samozrejmosťou ako pri vykurovaní, tak aj pri chladení a vďaka najnovším komponentom sa zaraďuje k energeticky najúčinnejším klimatizáciám. A za čerešničku na torte efektivity môžeme označiť chladivo R32, ktoré postupne s istotou nahrádza doteraz najpopulárnejšie chladivá. Na otázku prečo je tomu tak, je odpoveď veľmi jednoduchá – pretože chráni životné prostredie ako žiadne chladivo doteraz, chladiaci výkon je až o 4% vyšší, koeficient účinnosti o 5% vyšší a potenciál globálneho otepľovania až tri krát nižší! Výhoda, ktorú nemôžeme nespomenúť je tiež úspora energie – pri rovnakom výkone si v porovnaní so staršími chladivami vystačíme s nižšou dávkou tohto ekologického chladiva až o 29%.

Funkcie nad zlato
To, prečo DAIKIN Stylish vystupuje spomedzi radu ,,klasických“ klimatizácií sú okrem dizajnu aj jej funkcie. Jednotka využíva novo navrhnutý ventilátor, ktorý optimalizuje prietok vzduchu, chladenia a vlhkosti, čím pomáha dosahovať vyššiu energetickú účinnosť pri tak nízkej hlučnosti, ktorú užívatelia takmer nepočujú. Tak ako aj ďalšie výkonné produkty od DAIKIN – Emura II alebo Ururu Sarara, tak, aj Stylish pracuje so špeciálnymi lamelami, ktoré vytvárajú Coanda efekt. V laickom jazyku – prietok vzduchu je zabezpečený pre čo najvyšší komfort vďaka jeho cielenému prúdeniu. A teda ak je potrebné chladiť miestnosť, lamely smerujú nahor, aby užívateľ nedostal ,,priamy zásah“ chladným vzduchom a naopak v režime vykurovania smerujú lamely nadol, aby naše nohy ostali v teple.


Ďalším benefitom spojeným s používaním DAIKIN Stylish je rovnomerné rozmiestnenie teploty do celej miestnosti vďaka mriežkovému snímaču, ktorý zisťuje aktuálne teploty v miestnosti a následne vysiela vzduch do potrebných oblastí.

Funkcia, z ktorej sa tešia všetci alergici je Flash Streamer. Jej úlohou je odstraňovať prachové častice, alergény, či pachy a produkovať vzduch tej najvyššej kvality. Automatické nastavenia jednotky a invertorová technológia tiež dokážu regulovať vlhkosť a udržiavať ju na takej úrovni, aby vytvorila tú správnu rovnováhu pre pohodlný pobyt v miestnosti.

Vzťah na diaľku
Stačí vám pár klikov na vašej bezplatnej DAIKIN Online Controller aplikácii a prídete do pripraveného interiéru presne tak, ako si to vy predstavujete bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Okrem pohodlnej manipulácie na diaľku si môžete vďaka aplikácii na ľahko prehľadných grafoch prezrieť údaje o spotrebe vašej klimatizácie.

A aby ste si nemuseli predstavovať klimatizáciu iba vo vašej fantázii, pozrite si video, kde si vychutnáte každý jej detail v plnej kráse:

formulár

Vyplňte, prosím, kontaktné údaje a my sa vám čo najskôr ozveme.