13.09.2018

Pokojne sa zhlboka nadýchnite!

DAIKIN MC70L vďaka technológii Streamer eliminuje všetky nebezpečné elementy vo vzduchu! DAIKIN prišiel s ideálnym zariadením pre alergikov a všetkých náchylných ľudí na problémy s dýchaním, alebo vôbec všetkých, ktorí chcú dopriať zdravé prostredie svojim pľúcam.


Zabudnite na otravné baktérie a plesne! Vďaka technológii Streamer discharge sa zbavíte všetkých nežiadúcich nástrah ovzdušia, vrátane nebezpečných chemických látok a mnohých typov alergénov.

Ako to funguje?
→ Technológia pracuje na báze plazmového výboja – vytvoria sa vysokorýchlostné elektróny s výkonným okysličovaním vo vnútri čističa vzduchu, čím sa znižuje a odstraňuje zápach veľmi rýchlo. Tieto elektróny sa zároveň absorbujú v zariadení, čím garantujú Vašu bezpečnosť. Vďaka predfiltru čistička zachycuje alergény a baktérie a funkcia plazmového ionizátora elektricky nabije častice prachu a peľu, ktoré putujú do filtra. Následne funkcia Flash streamer (fotokatalytický filter s apatitom titánu) udržiava kontrolu nad pachmi a vírusmi. A vďaka filtru s deodorizačným katalyzátorom sa pachy rozložia a ovzdušie ostáva čisté a bez zápachu.

→ Okrem praktickosti ponúka DAIKIN Streamer štýlový dizajn a vysoký komfort v podobe výnimočne tichej prevádzky (IBA 16dB v nočnom režime!). Zariadenie môžete veľmi jednoducho preniesť na akékoľvek miesto – vďaka váhe iba 8,5 kg už nepotrebujete prosiť kolegov o pomoc. Veľmi nízka spotreba navyše poteší Vašu peňaženku – pri DAIKIN MC70L vychádza priemerná spotreba na zanedbateľných 0,3664,- EUR ročne. A ako bonus sa tiež môžete spoľahnúť na predĺženú trojročnú záruku, tak to už sa oplatí, no nie?

Preferujete vizuálnu ukážku? Presvedčte sa teda na vlastné oči!

A keď vyskúšate URURU, budete sa cítiť ako pri mori!

Ururu a teda po japonsky zvlhčovanie, je technológia čističky DAIKIN MCK75J URURU, ktorá vďaka zásobníku vody čistí a zvlhčuje ovzdušie v rovnakom čase. S rovnako vysokým výkonom a rovnako nízkou hlučnosťou prečistí dokonale prostredie a zároveň prichádza s pridanou hodnotou, vďaka ktorej sa ocitnete naspäť na dovolenke v prímorskej oblasti.

A povieme Vám, ako to robí!
Voda z nádobky prúdi do zásobníka, kde sa nachádza čerpacie koleso, ktoré svojím otáčaním zdvíha vodu a prenáša ju na filter. Vzduch vo filtri absorbuje vlhkosť a odvádza sa naspäť do miestnosti vyčistený a zvlhčený. Cigaretový dym, baktérie a alergény sú minulosťou. Pozdravte svoje nové zdravé pľúca!

formulár

Vyplňte, prosím, kontaktné údaje a my sa vám čo najskôr ozveme.