02.09.2018

Revolúcia vo svete klimatizácií = Samsung WINDFREE!

Nie ste fanúšikom klimatizácií pre nepríjemné prúdenie studeného vzduchu? Nová technológia WINDFREE od SAMSUNGU mení pravidlá a tiež zmení Váš pohľad na klimatizácie!

Pýtate sa, čím môže byť práve táto klimatizácia výnimočná? Odpoveď je jednoduchá – konečne sme sa dočkali toľko žiadaného klimatizovania priestorov BEZ PRIEVANU!  A ako je to vôbec možné?

Predstavte si, že prídete domov a tam na Vás čaká vyhriata sauna v podobe obývačky. Následne zapnete Vašu klimatizáciou s technológiou SAMSUNG WINDFREE nastavenú na príjemnú izbovú teplotu. Približne 10-15 minút bude Vaša klimatizácia pracovať ako tá klasická, aby vedela rýchlo dosiahnuť požadovanú teplotu. To je prvý krok funkcie 2-step cooling.  Nasleduje druhý krok, kedy sa prepne do režimu WINDFREE a udržiava požadovanú teplotu, avšak už bez prúdenia studeného vzduchu.

Technológiou „pozvoľného“ chladenia udržuje komfortnú úroveň chladu bez nepríjemného pocitu studeného prúdu vzduchu.

A ako to dosiahne? Studený vzduch je do priestoru jemne rozptýlený cez 21.000 mikrootvorov pozdĺž celého predného panela.  Keď sa dosiahne požadovaná teplota, lamela sa zatvorí a chladný vzduch sa do miestnosti jemne rozptýli prostredníctvom daných mikrootvorov. Týmto vzniká takzvané „bezvetrie“ a prostredie s veľmi nízkou rýchlosťou prúdenia vzduchu, ktoré si preto ani nevšimnete.

To ešte nie je všetko! à POWERboost Technology with Digital Inverter 8-Pole

SAMSUNG WINDFREE prináša ďalšiu inováciu v podobe novo-zavedeného 8-pólového invertera, kedy je namiesto 4-pólového motora v kompresore využívaný 8-pólový motor. Tým vzniká menší krútiaci moment a teda účinnejšia a výkonnejšia prevádzka s menšou vibráciou a nižšou spotrebou energie.

Táto revolučná technológia výrazne skracuje čas kompresora pre dosiahnutie maximálneho chladiaceho výkonu pri spustení klimatizácie a tak sa schladíte už do pár minút od jej zapnutia!
SAMSUNG WINDFREE navyše zabezpečuje DOKONALÚ FILTRÁCIU, kedy v dvoch krokoch zachytí vírusy, alergény, baktérie, cigaretový zápach a v treťom sa mení na ČISTIČKU VZDUCHU, kedy ničí baktérie a neutralizuje škodliviny, z ktorých sa stáva neškodná vodná para.

A aby bolo ovládanie klimatizácie absolútne komfortné, môžete ju nastavovať na diaľku prostredníctvom aplikácie SAMSUNG Smart Home, ktorú si jednoducho móžete nainštalovať na Váš smartphone, alebo tablet s operačným systémom iOs aj Android. Takto môžete manipulovať s Vašou klimatizáciou odkiaľkolvek prostredníctvom internetu.

Aplikáciu si môžete stiahnuť tu:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.samsung.smarthome
https://itunes.apple.com/us/app/smart-home/id885787515?mt=8

Produkty na našom webe:
SAMSUNG WINDFREE 2,5kW https://www.chk.sk/produkt/samsung-windfree-25kw/
SAMSUNG WINDFREE 3,5kW https://www.chk.sk/produkt/samsung-windfree-35kw/

 

 

Článok + video na ktorom sme spolupracovali s môjandroid.sk: https://www.mojandroid.sk/klimatizacia-samsung-windfree-ar-9500m-videoblog/

formulár

Vyplňte, prosím, kontaktné údaje a my sa vám čo najskôr ozveme.